Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #228258

Kliendihaldur kesklaos

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendihalduri tööülesanneteks suurklientide teenindamine, klientide ladude tankimine, kaupade väljastamine, osalemine inventuuridel ning oma vastutualasse kuuluva laoosa korrashoid.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame

  • vastutustunnet,
  • täpsust,
  • head suhtlemisoskust,
  • head eesti keele oskust, vene keele oskust suhtlemistasandil,
  • arvuti kasutamise oskust,
  • NB! vajalik on tõstukijuhiloa olemasolu ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

  • toredat kollektiivi;
  • konkurentsivõimelist töötasu, erinevaid soodustusi.

Lisainfo

Tööaeg on E-R 8-17, avariiolukordades reageerimine 2h jooksul 24/7.
Töökoht asub peakontoris Ülemiste Citys, osakonnas töötab 8 inimest.

Tööpakkumise number
#228258