Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177876

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* kliendiportfelli haldamine
* kliendisuhete hoidmine ja arendamine
* müügipakkumiste ja lepingute vormistamine
* müügiläbirääkimiste pidamine
* abistab klienti tekkinud probleemide lahendamisel
* aruandlus

Ootused kandidaadile

* hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
* korrektsus, täpsus, ajaplaneerimisoskus
* vene keele oskus heal tasemel
* hea arvuti kasutamise oskus
* B-kategooria juhiload
* kasuks tuleb eelnev töökogemus kliendihaldurina või eelnev müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

* tööd tuntud Eesti ettevõttes
* tööks vajalikke lisavahendeid
* rõõmsameelset, professionaalset ja loovat õhkkonda
* motiveerivaid palgatingimusi (põhipalka ja töötulemust arvestavat boonuspaketti)

Tööpakkumise number
#177876