Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669488

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Ida-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 24. september 2020
Kuulutus aegub:23. oktoober 2020

Töö kirjeldus

- Kliendilepingute haldamine, muudatuste tegemine ja täienduste sisestamine programmi

- Kliendi väljakutsete lahendamine ja ennetamine

- Kõnedele ja kirjadele vastamine

- Uute toodete tutvustamine ja aktiivne müük

- Aktiivne klientide külastamine ja kliendilepingute läbirääkimised

- Depoo haldus

- Vajadusel autojuht-klienditeenindaja asendamine

Ootused kandidaadile

- omad head suhtlemisoskust ja oled meeskonnamängija

- soovid olla aktiivne ja olla kaasatatud erinevatesse projektidesse

- omad B-kategooria juhiluba

- sul on hea arvutikasutamise oskus- keelteoskus (eesti, vene)

Kasuks tuleb:

- keelteoskus (inglise)

- eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

- meeldivat ja toetavat kollektiivi

- vajalikke töövahendeid (sh ametiauto)

- vajalikku väljaõpet

- püsivat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#669488

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
24. september 2020

Berendsen on Euroopa juhtiv tekstiilirendi teenuse pakkuja. Meie esindused paiknevad 16 erinevas Euroopa riigis. Alates aastast 2008 tegutseb Berendsen ka Eesti turul. Meie põhitegevusalaks on professionaalsete vahetusvaipade rent ja hooldus.
Siin on Sinu võimalus Berendseniga liituda!

Vaata rohkem