Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #269521

KLIENDIHALDUR

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda särasilmset kliendihaldurit, kes oleks aktiivne uute kliendisuhete loomisel ning usaldusväärne partner kliendisuhete hoidmisel ja arendamisel.

Ootused kandidaadile

soovitavalt logistikaalane kõrgharidus või selle omandamine,
eelnev müügitöö kogemus (soovitavalt B to B)
hea läbirääkimisoskus ja analüüsivõime
initsiatiivikus lahenduste leidmisel ja vastutusvõime
väga hea eesti ja vene keele oskus, soovitav inglise keele oskus

Ettevõte pakub

võimalust realiseerida oma seniseid kogemusi ja teadmisi
kaasaegset töökeskkonda
tulemustele orienteeritud toetavat meeskonda
konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Töökoht asub klendihalduride meeskonnas müügidirektori alluvuses

Tööpakkumise number
#269521