Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67490

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendisuhete loomine ja hoidmine, lepingute sõlmimine
  • klientidelt laekuva tagasiside kogumine ja süstematiseerimine
  • hooldustööliste töö koordineerimine

Ootused kandidaadile

  • varasem klienditeeninduse kogemus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • väga hea suhtlemis- ja koostööoskus ning organiseerimisvõime
  • valmisolek meeskonnatööks
  • iseseisvus, kohusetunne ja pingetaluvus

Kasuks tuleb:
  • juhtimiskogemus
  • lepingute sõlmimise kogemus
  • autojuhiload ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda arenevas ettevõttes
  • koolitus- ja enesearendamisvõimalusi
  • tulemustele vastavat töötasu

Lisainfo

  • kandideerimise eelduseks on elulookirjeldus (CV) koos palgasooviga

  • töötaja võetakse tööle ajutiselt äraoleva (lapsehoolduspuhkus) töötaja asendamise ajaks

Tööpakkumise number
#67490

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
17. mai 2006

CVKeskus.ee klient

Kiili vallas tegutsev vee-ettevõte, 100% valla osalusega

Vaata rohkem