Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53678

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veterinaarravimite, lemmikloomatoodete ja -tarvikute müügitöö.
Kliendisuhte hoidmine ja arendamine.
Klientidele tootekoolituste korraldamine.
Tootekoolitustel osalemine ja firma esindamine kliendiseminaridel.
Osalemine uute projektide elluviimisel.

Tegemist on liikuva tööga, Tallinna kontoris viibimine vajalik paaril päeval nädalas.

Ootused kandidaadile

  • Veterinaarmeditsiiniline haridus
  • Suhtlemisoskus eesti, vene ja inglise keeles (heal tasemel)
  • Analüüsivõime, täpsus ja tähelepanelikkus
  • Kohusetundlikkus, distsiplineeritus
  • Iseseisvus ja initsiatiivikus
  • Sihikindlus ja pühendumine eesmärkide täitmisele
  • Valmidus meeskonnatööks
  • Autojuhiluba (B-kat)
  • Arvutioskus (e-post, internet, tabeltöötlus, kirjutamis- ja esitlusprogrammid)

Kasuks tuleb
  • Eelnev müügitöö kogemus
  • Naaberriikidega (Läti, Leedu, Soome) suhtlemise kogemus

Ettevõte pakub

  • Palju huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • Iseseisvust ja tegutsemisvabadust püstitatud eesmärkide saavutamisel
  • Töötulemustest sõltuvat motiveerivat lisatasusüsteemi
  • Meeldivat töökeskkonda ning sõbralikku ja toetavat kollektiivi
  • Arenemisvõimalusi
  • Ametiauto kasutamise võimalust

Tööpakkumise number
#53678