Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246724

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kahte uut liiget ,kelle töökohustusteks on :seadmete pakkumine, hinnapakkumiste koostamine, olemasoleva kliendibaasi haldamine ja laiendamine ning müügitehingute vormistamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame tehnilist keskeri-või kõrgharidust, müügitöö kogemust , head või väga head vene ja inglise keele oskust iseseisva suhtlemise tasemel. Kasuks tuleb saksa või soome keele oskus. Tulemustele orienteeritud iseseisev mõtlemisvõime, positiivne ellusuhtumine , hea läbirääkimiste oskus ja sihikindlus.

Fors MW pakub omalt poolt võimalust liituda globaalset haaret omav ettevõttega, pakub eneseteostusvõimalust kvaliteetseid masinaid tootvas ettevõttes. Kindlasti pakub Fors MW põnevat väljakutset, samuti võimetele ning tulemustele vastavat töötasu ja häid koolitusi.

Tööpakkumise number
#246724

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2011

AS Fors MW on 1992. a. asutatud masinaehitusettevõte, mille peakorter asub Sauel. Täna on Fors MW oma valdkonna turuliider Euroopas nii FARMA metsaveokärude, NIAB traktorprotsessorite kui ka BIGAB konkstõstehaagiste osas. Fors MW toodete ning teenuste võtmeomadused on innovatsioon ja kvaliteet. Lähem informatsioon Fors MW toodete ning ettevõtte kohta Internetist www.forsmw.com

Vaata rohkem