Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 61180

Tööpakkumise number

61180

Töö kirjeldus

Ettevõtte kiire arenguga seoses ootame oma meeskonda
kliendihaldurit, kelle ülesanneteks on lehtmetalli ja rullide tükeldamise, s.o. lehestamise ja ribastamise teenuse efektiivne müük.
Kliendihaldur suhtleb klientidega, koostab hinnapakkumisi, esitab arveid ja jälgib nende laekumisi, samuti sisestab andmeid majandustarkvarasse Axapta.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame
kõrgharidust, mis võib olla ka omandamisel, organiseerimis- ja algatusvõimet, initsiatiivi, kiiret probleemide lahendamise oskust.
Vajalik väga heal tasemel suuline ja kirjalik eesti keele ja kesktasemel vene keele ning inglise keele suuline ja kirjalik oskus.
Oluline on ka arvuti kasutamise oskus MS Word, Excel, Outlook, Internet.

Eeliseks on müügikogemus tööstusettevõttes.

Ettevõte pakub

Pakume
huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes koos väärilise palgaga

Lisainfo

Info telefonil 6 349 241, kodulehekülg www.favor.ee
Asume aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1 (Peterburi mnt äärses tööstuskülas)

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. märts 2006
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2006

on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab 130 inimest.