Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #304245

Kliendihaldur

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendihalduri peamisteks tööülesanneteks on müügiarvete väljastamine, suuline ja kirjalik suhtlemine klientidega pakutavate teenuste osas (sh sularahaga arveldamine), teenuste müügilepingute sõlmimine ja võlglastega tegelemine.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerima ootame avatud mõtlemisega, ausaid, täpseid ja hea pingetaluvusega inimesi. Vajalikud on algteadmised raamatupidamisest, MS Office kasutamiseoskus heal tasemel, väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning vene keele suuline oskus.

Kasuks tuleb töökogemus sarnases valdkonnas (raamatupidamine, klienditeenindus).

Omalt poolt pakume stabiilset ja huvitavat tööd, täienduskoolitusi vastavalt vajadusele, konkurentsivõimelist töötasu ja muid ettevõttes olevaid soodustusi.

Lisainfo

Täiendavat infot saab Kaia Liivi käest telefonil 522 1437.

Tööpakkumise number
#304245

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2013
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

AS ELVESO on 100 % Rae valla omandis olev elektri-, vee- ja soojusettevõte, mille põhitegevusalad on elektrivõrguteenuse osutamine ja elektrienergia müük, vee- ja kanalisatsiooniteenuse osutamine ja soojusenergia tootmine, jaotamine ja müük.

Vaata rohkem