Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89368

Tööpakkumise number

89368

Töö kirjeldus

Ettevõtte kiire arenguga seoses ootame oma meeskonnaga liituma
KLEINDIHALDURIT metaformi ärisuunda, kus põhiülesandeks on lehetöötlemise ja koostamise teenuse efektiivne müük.
Kliendihaldur suhtleb aktiivselt telefoni teel ja meili vahendusel valdavalt välisriikides asuvate klientidega, koostab hinnapakkumisi, kliendibaasi laiendamist, ostumahtude läbirääkimisi, müügi- ja tarnetingimustes kokkuleppimist, esitab arveid ja jälgib nende laekumisi, samuti sisestab andmeid majandustarkvarasse Axapta.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame
vähemalt keskharidust ja soovitavalt kahe aastast töökogemust müügipetsialistina, organiseerimis- ja algatusvõimet, initsiatiivi, kiiret probleemide lahendamise oskust.
Vajalik väga heal tasemel suuline ja kirjalik eesti keele ja korralikult suhtlustasemel inglise keele oskus.
Oluline on ka arvuti kasutamise oskus MS Word, Excel, Outlook, Internet.

Eeliseks on müügikogemus tööstusettevõttes ja vene keele oskus suhtlustasemel.

Ettevõte pakub

Pakume
huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes koos väärilise palgaga.

Lisainfo

Töökoht on aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1(Peterburi mnt äärses tööstuskülas)
Info telefonil 6 349 241, kodulehekülg www.favor.ee
CV võib saata ka aadressile personal2favor.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
3. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2006

on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 140 inimese. Meie tootmine asub 2006.a ehitatud kaasaegses tootmishoones.
Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.