Kliendihaldur
Arkaadia Halduse AS Tööpakkumine aegub 17 päeva pärast.
Tööpakkumise number #812995

Töö kirjeldus

  • kliendisuhete (sh korteriomanikega ja elanikega) hoidmine

  • korteriühistu majanduskava koostamine

  • koosolekute korraldamine ja läbiviimine

  • dokumentatsiooni administreerimine

  • teenuste korraldamine ja järelevalve

  • hoonete hooldustegevuse süstemaatiline järelevalve

  • hoonete perioodiliste visuaalsete ülevaatuste tegemine

  • avarii- ja remonttööde korraldamine

Ootused kandidaadile

  • töökus, kohuse- ja vastutustunne
  • oskus oma aega planeerida
  • oskus mõista kliendi vajadusi
  • vene- ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd
  • toetavaid ja abivalmis kolleege
  • meeldivat tööõhkkonda
  • konkurentsivõimelist palka

Tekkis huvi? Anna endast meile julgelt märku :)

Tööpakkumise number
#812995

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 4
nädal tagasi
KINNISVARAHALDUR Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ
1700 - 1900 €/kuus
4
KINNISVARAHALDUR Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
GARANTIITÖÖDE KOORDINAATOR BONAVA EESTI OÜ
3 päeva jäänud
GARANTIITÖÖDE KOORDINAATOR BONAVA EESTI OÜ • Tallinn
Tallinn
KINNISVARAHALDUR House Haldus OÜ
KINNISVARAHALDUR House Haldus OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
OBJEKTIJUHT Megaron-E AS
2
OBJEKTIJUHT Megaron-E AS • Tallinn
Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus GARANTIITÖÖDE TÖÖJUHT NORDECON AS