Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62572

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ARK Haapsalu büroo esinduses klientide liikluskindlustusalane nõustamine, lepingute ja poliiside vormistamine. Riigilõivude ülekannete teostamine.

Ootused kandidaadile

  • Hea arvuti kasutamise oskus

  • Väga hea suhtlemisoskus

  • Korrektsus ja kohusetundlikkus

  • Iseseisvus

  • Kiire õppimis- ja arenemisvõime

  • Vene keele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

  • Koolitust ja väljaõpet

  • Toetavat meeskonda ning suurepäraseid arenguvõimalusi

  • Stabiilset töökohta ja konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#62572