Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362312

Tööpakkumise number

362312

Töö kirjeldus

- IIZI kindlustusmaakleri esinduste töötajate asendamine;
- IIZI kindlustusmaakleri esinduse klientide kindlustusalane nõustamine, lepingute ja poliiside vormistamine;
- liikluskindlustuspakkumiste vormistamine poliisiks.

Nõudmised kandidaadile

- heal tasemel arvuti kasutamise oskus (Internet, Email, Word, Excel);
- väga hea eesti keele ja hea vene keele oskus;
- võime vajadusel töötada väga suure töökoormuse all;
- korrektsus ja iseseisvus;
- kiire õppimis- ja arenemisvõime;
- väga hea suhtlemisoskus;
- B-kategooria juhilubade olemasolu;
- isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

- sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi;
- ettevõtte soodustusi;
- koolitus- ja arenguvõimalusi;
- tulemustasu võimalust.

Lisainfo

Tööd on võimalus teha erinevates IIZI esindustes Lääne-Eestis ja Põhja-Eestis:
- Tallinna esindus
- Saue esindus
- Rakvere esindus
- Jõhvi esindus
- Kuressaare esindus

Töö on asendamise ajal väga liikuv, kasuks tuleb armastus autosõidu ja liikuva töö vastu. Kui asendamisi ei ole, siis tehakse liikluskindlustuspakkumisi poliisideks kodukontoris. Seega on võimalus suurel määral enda aega ise planeerida.

Kandideerimiseks saada enda CV CV-Keskuse keskkonnas või e-mailile cv(ät)iizi.ee.

Asukoht:
Eesti
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
23. november 2014
Kuulutus sisestati:
14. november 2014

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti suurim kindlustusvahendus ettevõte, mis pakub kvaliteetset maakleriteenust väike- ja suurklientidele. Loodud on suurim ja lihtsaim internetipõhine iseteeninduskeskkond, kus on võimalik kiirelt ja mugavalt võrrelda omavahel erinevate kindlustusseltside pakkumisi ja koheselt ka osta endale sobivaim kindlustuspoliis. Lisaks iseteeninduskeskkonnale pakume personaallahendusi, kus kindlustusmurede juures arvestame just Sinu soovide ja vajadustega. Professionaalne meeskond on abiks ka ettevõtte kindlustamisel, kaardistades riskid ning hoides kokku väärtuslikku aega. IIZI Kindlustusmaakler on pühendunud, et leida parimad riskide maandamise võimalused ja tuua Sinuni turu parimad kindlustusseltside pakkumised. Kiiresti, ülevaatlikult ja soodsalt – kindlustamine on iizi! IIZI Kindlustusmaakler, endise nimega E-Kindlustus Kindlustusmaakler ja IIZI.Net, tegutseb turul aastast 2001. Tänaseks on IIZI Kindlustusmaakler, suurima maaklerina, saavutanud Eestis 22%-lise turuosa. Rahvusvaheliselt ollakse esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Kindlustusmaakler on Eesti Kindlustusmaaklerite Liidu (EKML) liige.