Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168774

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Alates käesolevast aastast on Olde Hansa magusad mandlid saadaval ka jaemüügilettidel. Seoses sellega otsime oma meeskonda inimest, kelle peamiseks tööülesandeks on meie klientide ja meie toote heaolu eest seismine.

Tööülesanded:
1)Olemasolevate klientidega heade suhete hoidmine
- Kliendibaasi korrastamine/uuendamine
- Kliendiürituste korraldamine
- Koolituste läbiviimine
- Kampaaniate korraldmine
- Klientide meelespidamine (tähtpäevad, sünnipäevad, jne.)
2)Pidev toote kontroll
- Toote väljapanekute kontrollimine
- Müügikohtade laoseisu jälgimine, vajadusel täiendamine
- Saada meie tootele võimalikult head müügikohad ja nende kohtade säilitamine
3) Igapäevane klientidega suhtlemine
4)Müügitabelite pidamine
5)Väiksemate kaubakoguste kohale toimetamine
6)Müügikohtade külastamine eesmärgiga näha kuidas toodet müüakse
7)Müügikohtade kampaaniakalendrite pidamine
8)Koostada tabelid reklaami võimaluste kohta müügikohtades
9)Koostöövõimaluste otsimine
10)Küsitluste korraldamine
- Hinnaküsitlused
- Brändi tuntus
11)Degustatsioonide korraldamine
- Ajakava koostamine
- Töötajate graafiku koostamine
- Müügikohtadega kokku leppimine
- Degustatsioonide jälgimine
- Aruandluse pidamine
- Erinevate degustatsiooni viiside analüüs
12)Aruandluse pidamine, esitamine

Ootused kandidaadile

- eelnev müügitöö kogemus
- väga hea eesti keele oskus; vene keel suhtlustasandil
- arvutikasutamise oskus
- täpsus, väga hea veenmis- ja suhtlemisoskus
- B-kat. autojuhiload ja iskliku sõiduauto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

- võimalust töötada noores ja edukas meeskonnas
- vaheldusrikast tööd
- suurepäraseid arenemisvõimalusi ja töötingimusi´

Lisainfo

- eeliseks on soovitajate olemasolu

Tööpakkumise number
#168774

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
7. november 2008
Lisainfo palga kohta:
Põhipalgale lisandub müügiboonus ja autokompensatsioon

Starmaker OÜ-le kuulub rahvusvaheliselt tunnustatud restoran Olde Hansa.

Vaata rohkem