Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur-andmesisestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183671

Tööpakkumise number

183671

Töö kirjeldus

Kliendihaldur vastutab kliendisuhete hoidmise eest, võtab vastu arendustellimusi ja korraldab nende teostamist koordineerides vastavalt meeskonna tööd.
Lisaks töö andmebaasidega, sealhulgas andmete sisestamine, dokumentide läbivaatamine ja kontrollimine, tekkinud probleemide oskuslik lahendamine

Nõudmised kandidaadile

hea arvutikasutusoskus
Inglise keel nii kõnes kui kirjas, kuna kogu töö käib inglise keeles
hea eesti keele oskus
täpsus ja korrektsus
kasuks tuleb pimesüsteemi valdamine ja vene keele oskus
kokkupuute olemasolu ja esmased teadmised HTMList
võimekus ja soov töötada rahvusvahelises meeskonnas kes paiknevad erinevates ajavööndites ning kultuuri keskkondades
valmisolek tööreisideks Euroopa piires

Tööd kiiresti arenevad tarkvara firmas koos edasise karjääri võimalusega
Vastutusrikast tööd rahvusvahelisele suurkliendile
kaasaegseid töötingimusi
head töötasu
teisi ettevõttesiseseid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. september 2009
Kuulutus sisestati:
7. september 2009

Modera.net on veebipõhine informatsiooni halduse platvorm, mis on avatud edaspidiseks edasiarenduseks kliendi organisatsioonis. Pakume lihtsaid, usaldusväärseid ja kasutajasõbralikke tööriistu organisatsiooni sise- ja väliskommunikatsiooni edendamiseks. Kontorid asuvad Eestis ja USA-s. Modera USA Inc. on ametlik esindus ühendriikides ja sealt kontorist teenindatakse kliente ja koostööpartnereid Põhja- ja Lõuna-Ameerikas ning samuti Aasias.