Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63111

Kliendihaldur - analüütik

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töö arvutiga;
  • Firmasiseste aruannete ja analüüside koostamine;
  • Registrite haldamine;
  • Statistiliste aruannete koostamine;

Ootused kandidaadile

  • Nõutav kesk-eri haridus;
  • Nõutav väga hea arvuti kasutusoskus (Word, Exel). Kasuks tuleb Photoshopi ja Powerpointi kasutusoskus;
  • Eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.
  • Hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, toimetulek pingelistes olukordades;
  • Soovitav B-kategooria autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

  • Mitmekesist ja vastutusrikast tööd arenevas firmas.
  • Sõbralikku töökeskkonda;
  • Motiveerivat töötasu hea töö eest.

Tööpakkumise number
#63111