https://www.cvkeskus.ee/55340

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55340

Kliendiandmete kontrollija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime ajutist tööjõudu 4 tööäevaks, kelle ülesandeks on kliendiandmete kontrollimine telefoni ja interneti teel. Kiire!


Ootused kandidaadile

*Vene keele oskus suhtlustasandil
*Kiirus
*Täpsus
*Kohusetundlikkus


Ettevõte pakub

Töövahendeid, töökohta kontoris
Palka 4 päeva eest kokku 950 EEK neto


Tööpakkumise number
#55340
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kliendiandmete kontrollija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!