Värsked tööpakkumised

Kliendiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124421

Tööpakkumise number

124421

Töö kirjeldus

Töötad Kiirteenindusosakonna kõnekeskuses ja oled esmane kontakt meie klientide ja firma vahel. Võttes vastu kliendi kõnesid fikseerid sündmuse meie andmebaasis ning konsulteerid klienti oma pädevuse piires. Vajadusel suunad probleemi spetsialistidele. Meie klientideks on kaubanduse ja teeninduse infosüsteeme kasutavad ettevõtted, Sinu roll on pakkuda neile operatiivset tuge ja anda tagasisidet registreeritud sündmuste lahendamise kohta.

Nõudmised kandidaadile

• Täpsus, korrektsus
• Arvuti kasutamise oskus
• Väga hea suhtlemisoskus, avatus ja sõbralikkus
• Pingetaluvus
• Kiire reageerimisvõime

Ettevõte pakub

• huvitavat ja arendavat tööd
• nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
• paindlikku tööaega
• panusele ja tulemusele vastavat tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
18. september 2007

Nixor Eesti AS on Nixor AD AS tütarettevõte, mis on rohkem kui 14 aasta tegutsev ja pidevalt arenev infotehnoloogiaettevõte. Meie eesmärk on olla peamine IT-partner kaubandus- ja teenindusettevõtetele. Täna pakume IT-alaseid teenuseid ja lahendusi neljale turusektorile: jaekaubandus, laevandus, toitlustus, hotellindus. Meie klientideks on enamus kaubanduskette Eestis, paljud hotellid ning suurimad müügisüsteemid Läänemere laevadel.