Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26787

Kliendi konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töökeeled on soome ja eesti keel
  • klientidega suhtlemine e-maili ja telefoni teel
  • infovahetus logistikafirma, tootjate ja klientide vahel
  • kliendi probleemide lahendamine
  • info sisestamine ja muutmine internetilehel
  • tellimuste sisestamine

Ootused kandidaadile

  • soome keele valdamine nii kõnes kui kirjas
  • soovitav pikemaajaline elamise kogemus Soomes
  • eesti keele valdamine
  • arvuti kasutamise oskus
  • väga hea suhtlemisoskus, veenmisoskus,
  • argumenteerimisoskus, probleemide lahendamise oskus
  • sõbralikkus, kohusetundlikkus, õpi- ja arenguvalmidus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd arenevas ettevõttes
  • motiveerivat töötasu

Lisainfo

CV-le ja kaaskirjale palume lisada palgasoovi

Tööpakkumise number
#26787