Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44753

Kliendi konsultant (saksa keel)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töökeeled on saksa ja eesti keel
  • klientidega suhtlemine e-maili ja telefoni teel
  • infovahetus logistikafirma, tootjate ja klientide vahel
  • kliendi probleemide lahendamine
  • info sisestamine ja muutmine internetilehel
  • tellimuste sisestamine

Nõudmised kandidaadile

  • saksa keele valdamine nii kõnes kui kirjas
  • soovitav pikemaajaline elamise kogemus Saksamaal
  • eesti keele valdamine
  • arvuti kasutamise oskus
  • hea suhtlemisoskus
  • argumenteerimisoskus, probleemide lahendamise oskus
  • sõbralikkus, kohusetundlikkus, õpi- ja arenguvalmidus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd arenevas ettevõttes
  • motiveerivat töötasu

Lisainfo

CV-le ja kaaskirjale palume lisada palgasoovi

Tööpakkumise number
#44753

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
3. mai 2005

Eestis ja Soomes tegutsev online sisustuspood laiendab oma tegevust Saksamaale. Seoses sellega pakume tööd asukohaga Tallinnas

Vaata rohkem