Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148609

Kliediteenindaja Rocca al Mare McDonald'sis

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindus kiirtoitlustusrestoranis Paldiski mnt.102

Ootused kandidaadile

  • Sobiv kanditaat on 16. aastane või vanem.
  • Kassas vajalik eesti keele algtase
  • Võimalus töötada hommikuti tööpäeviti kella 8:00-17:00

Ettevõte pakub

  • Tööd sõbralikus kollektiivis.
  • Võimalust alustada karjääri rahvusvahelises firmas.
  • Sotsiaalsed garantiid, preemiat vastavalt töö tulemustele.
  • Võimalust töötada nii täis- kui ka osalise tööajaga ( võib töötada 2 – 3 korda nädalas)
  • Palka (täistööajaga) alates 8400 kr/ kuus
  • Soodustustega toitlustamist
  • Eelnev töökogemus ei ole vajalik.

Tööpakkumise number
#148609

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 45 €/tunnis
Kuulutus aegub:
23. mai 2008
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2008

McDonald’s on suur firma, mille peaaegu 30 000 restorani asuvad 120 riigis üle kogu maailma. Avarda oma võimalusi! Alusta tööd McDonald’sis!

Vaata rohkem