Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #92892

Kleepija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kataloogidesse erinevate riidenäidiste kleepimine

Ootused kandidaadile

* täpsus
* korrektsus
* hea silmamõõt
* püsivus

Ettevõte pakub

* huvitavat, kuid lühiajalist tööd
* tutvumist õmblustööstusega

Lisainfo

Töö sobib kooliõpilastele alates 15-eluaastast! Üldjuhul on tööaeg alates kella 8.30, kuid on võimalus kokku leppida ka pealelõunane tööaeg. Tööga soovime alustada juba 29.01
Huvitatuse korral tulla kohale Tartu, Sõpruse pst. 2 (esimese korruse pikka koridori mööda lõpuni ja vajutada personali nupule ning öelda, et tulite kleepimistööle). Eelnevalt võib helistada ka tel.
7 307302

Tööpakkumise number
#92892

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 2150 €/tunnis
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2007

... on üks suurimatest rõivatootjatest Eestis, kellel on tütarettevõtted Tallinnas, Riias, Tartus ja Valgas.

Vaata rohkem

Kleepija