Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637315

Kleebiste ja reklaamide tootja ning paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 29. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:25. veebruar 2020

Töö kirjeldus

- kleebiste ja viitade tootmine
- valgus- ja muud tüüpi reklaamide tootmine
- toodangu paigaldamine nii Eestis kui välismaal

Ootused kandidaadile

- tõsine töösse suhtumine ja kohusetundlikkus
- soov areneda koos ettevõttega
- tehniliste jooniste lugemise oskus
- väga hea eesti keele oskus
- positiivne ellusuhtumine
- B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

- püsivat ja kindlat töökohta
- tööoskustele ja kogemustele vastavat töötasu
- uute oskuste arendamist mitmekülgsete projektidega
- huvitavat tööd arenevas ettevõttes
- sõbralikku kollektiivi
- soe lõunasöök ettevõtte poolt

Tööpakkumise number
#637315

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2020

Red Hat Group Design on asutatud 2008. aastal ning põhineb 100% Eesti kapitalil.

Peamisteks tegevusaladeks on muuseumieksponaatide tootmine, plastikust erilahenduste väljatöötamine ja
tootmine (müügistendid, erinevad disainlahendused), sise- ja välireklaamid, CNC- ja laserlõikus

Vaata rohkem