https://www.cvkeskus.ee/592386

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Klassiõpetajad ja Aineõpetajad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 592386

Tööpakkumise number

592386

Töö kirjeldus

Ootame oma toredasse meeskonda klassiõpetajaid ja aineõpetajaid erivajadustega laste koolis toimetuleku õppekava alusel õppivatele lastele. Õppetöö toimub waldorfpedagoogika alusel ja eesti keeles. Õpetaja ametikoha eesmärk on tagada õppe- ja kasvatustegevuse ladus korraldus HEV õpilastega väikeses klassis lähtudes kooli arengueesmärkidest. Ta omab eripedagoogilist haridust ning tahab olla toeks erivajadustega lastele.


Nõudmised kandidaadile

Õpetaja kvalifikatsiooninõuded:
1. magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon
2. õpetajakutse
3.Läbitud vähemalt 78 tunni ulatuses eripedagoogika valdkonna koolitused (kui puudub eripedagoogika alane kõrgharidus magistrikraadis) ja läbitud vähemalt 40 tunni ulatuses waldorfpedagoogika alaseid koolitusi

Abiõpetaja kvalifikatsiooninõuded:
1. kõrg- või kutseharidus, soovitavalt pedagoogiline;
2. Läbitud vähemalt 78 tunni ulatuses eripedagoogika valdkonna koolitused (kui puudub eripedagoogika alane kõrgharidus bakalaureuse kraadis) ja läbitud vähemalt 40 tunni ulatuses waldorfpedagoogika alaseid koolitusi.


Ettevõte pakub

Tööst vabad koolivaheajad. Toimuvad kolleegiumid, supervisoonid, teiste koolide külastused, toredad ühisüritused, koolipere ühised väljasõidud ja õhtusöögid. Kool pakub igakülgset tuge ja mentorlust, võimalust koolitusteks, loovuse rakendamiseks ja enesearenguks. Võimalus saada lisatunde lapsehoiuteenuses.

Klassiõpetajad 1.klassi (0,86), 2.klassi (1,0), 3.-4 A ja B klassi (2,0), 4.klassi (1,0), 7.-8, PÕ1.klassi (1,0), 1-1-le õppe 9.klassi (0,86) , puutööõpetaja (0,34), kunsti ja käelise tegevuse õpetaja (0,5), liikumisõpetaja (0,5), abiõpetaja 1.klassi (1,0)


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2019
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2019

FIRMA NIMI PEIDETUD

Hilariuse Kool on erakool, mille omanikuks on MTÜ Tallinna Erivajadustega Laste ja Noorte Tugiühing. Õppetöö toimub koolis eesti keeles erivajadustega lastele toimetuleku õppekava järgi. Oma töös lastega toetume waldorfpedagoogikale. Oleme väga sõbraliku ja positiivse sisekliimaga kool. Klassid on väikesed (3 kuni 6 õpilast), suuremates klassides on abiks abiõpetaja ja mõnel lapsel on tugiisikud.