Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #529369

KLASSIÕPETAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui Sa tunned endas valmisolekut panustada ühe omanäolise kooli ellu ja tegemistesse, soovid olla kaaslaseks võimalusterohkel teekonnal, siis uuest õppeaastast on meie kooliperre oodatud sobiva haridusega klassiõpetaja.

Ootused kandidaadile

Kellele meeldib

  • toetada lapsi erinevate tegevustega ümbritseva elu mõistmisel ja tervikliku maailmatunnetuse kujunemisel
  • õpetades särada ja tekitada huvi uute teadmiste ja oskuste vastu
  • olla tähelepanelik ja hooliv laste ning kolleegide suhtes
  • areneda koos loominguliste inimestega

Ettevõte pakub

Meile meeldib

  • tunda ennast väärtusliku osana ühises kooliperes
  • töötada mere kaldal ilusas koolimajas
  • saada töö eest väärilist palka
  • turgutada end suvel pikema puhkusega

Tööpakkumise number
#529369

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2018
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2018

Rocca al Mare Kool on kaheksateistkümneaastane. Paljud meie unistused on täitunud, kuid kool on noor ja alati uutele ideedele avatud. Oleme loovad ning elurõõmsad, väärtustame vaimsust, eetilisust ja huumorimeelt.

Vaata rohkem