Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196315

Klassiõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma sõbralikku kooliperre klassiõpetajat I kuni V klassile, kelle põhiülesandeks on luua lapsele arengut soodustav keskkond kasvamisel aktiivseks, terveks, haritud, kultuurseks, eetiliste väärtushinnangutega läbilöögivõimeliseks ja õnnelikuks inimeseks.

Ootused kandidaadile

- erilalane kõrgharidus ja töökogemus
- koostööks lastega vajalike kompetentside olemasolu
- sära ja soojus isikuomadustena
- pühendumus ja missioonitunne
- huvi pidevalt õppida ja areneda

Ettevõte pakub

- akadeemilist keskkonda
- häid tingimusi loominguliseks tööks ja arenguks
- konkurentsivõimelist palka
- pikemat puhkust
- võimalust sportimiseks ja huvitegevusringides osalemiseks

Tööpakkumise number
#196315

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2010
Kuulutus sisestati:
3. mai 2010

RaM Kool alustas tegevust 2000. aastal. Kooli missiooniks on toetada maailma paremaks muutvaid unistusi ja nende teostamist. Tegevus meie koolis tugineb \"kolmele vaalale\":
- akadeemilisus ja tippkvaliteet kõiges;
- individuaalne lähenemine;
- terve eluhoiak.

Vaata rohkem