Värsked tööpakkumised

Klassiõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368884

Tööpakkumise number

368884

Töö kirjeldus

Johannese Kool ja Lasteaed Rosmal otsib klassiõpetajat. Töö sisuks on klassiõpetaja tööülesanded ja osalemine õpetajate kolleegiumi töös.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandidaati kes
tunneb huvi waldorfpedagoogika vastu
omab pedagoogilist kvalifikatsiooni
on valmis ennast täiendama

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat tööd ja pidevaid enesearengu võimalusi.

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. märts 2015
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2015

Johannese Kool ja Lasteaed Rosmal on 1989. aastal kodanikualgatusena rajatud üldhariduskool ja lasteaed, mis asub Eesti hariduse suurkuju Johannes Käisi sünnipaigas Põlva külje all Rosmal.

Meie õppekava on riiklikult tunnustatud ja tugineb waldorfpedagoogikale, tagades Kagu-Eesti peredele valikuvõimaluse laste hariduse omandamisel. 2013/14 õppeaastal õpib meil 63 õpilast ja lasteaias käis 38 last kokku 16 omavalitsusest (Põlva-, Võru-, Valga- ja Tartumaalt).

„Waldorfharidust võib nimetada mahepedagoogikaks. Ma ei nimetaks waldorfkoole alternatiivseks – te olete oluliselt mõjutanud Eesti haridusmaastikku.“

Tõnis Lukas

Rosma kooli ja lasteaia lapsed koos vanemate ning õpetajatega moodustavad omalaadse hariduskogukonna, mis hoiab kokku ja panustab loodushoidliku mõtteviisi ning säästva elulaadi edendamisse. Mahepedagoogika viljelejana sobib Rosma Haridusselts tugevdama Põlvamaa kui rohelise maakonna kuvandit ning täiendab hästi Põlva, Võru ja Valga maakonna loodavat ühist mahemaakondade piirkonna visiooni.