Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136561

Klassiõpetaja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klassiõpe põhikoolis

Ootused kandidaadile

Erialane kõrgharidus

Ettevõte pakub

Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda,
toetavat ja heasoovlikku kollektiivi,
motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Avaldus, CV ja haridust tõendavad dokumendi koopiad saata hiljemalt 07.märts. 2008. a kooli aadressile. Lisainfo telefoni teel.

Tööpakkumise number
#136561

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. märts 2008
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2008

Vändra Gümnaasium, Pärnu maakonna suurim maagümnaasium, asub Vändra alevis, maakonna kirdeosas. Vändrast 50-60 km asuvad Pärnu, Rapla, Viljandi, Paide. Koolis on 80 töötajat, neist pedagooge 50. Õpilaste arv koolis on ligikaudu 550.

Vaata rohkem