Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637302

Klassiõpetaja, muusika õpetaja, liikumisõpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 27. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:25. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Töö koolis algab uuel õppeaastal.

Võimalus kooli loomisprotsessis kaasa rääkida on juba täna.

Liitu meiega ning loome koos kooli, kus õpib ja areneb õnnelik õpilane, õpetaja ja lapsevanem!

Ootused kandidaadile

Varasem õpetajatöö kogemus ja erialane kõrgharidus (võib olla omandamisel)

Koostöisus ja lahendusmeelsus

Soov edasi areneda, õppida, kogemusi omandada ja jagada

Särasilmseid inspireerivaid kolleege arengule suunatud kogukonda suurepärast

Töökeskkonda Eesti mood- saimas koolimajas koos võimalusterohke õuealaga

Võimalust anda oma panus uue ja uuen- dusliku kooli loomisesse

Tööpakkumise number
#637302

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2020

Rae vald asub Harjumaal, Tallinnast lõunas ning piirneb Jõelähtme, Kiili, Raasiku ja Kose valdadega.
Tänane Rae vald on Eesti üks tormilisema arenguga kohalikke omavalitsusi - soodne geograafiline asukoht ja ettevõtluskliima on teinud Rae vallast atraktiivse piirkonna ettevõtjate jaoks, linnalähedane asupaik ja hea infrastruktuur meelitab ligi noori peresid.
Rae vallas elab 18 000 inimest, keskmine vanus on 32 aastat.
Rae vallas on viis alevikku - Peetri, Jüri, Lagedi, Vaida ja Assaku, 27 küla, 5 kooli ja 10 lasteaeda.

Vaata rohkem