Värsked tööpakkumised

Klassiõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 48223

Tööpakkumise number

48223

Töö kirjeldus

Pakume tööd klassiõpetajale, kes armastab lapsi . Töötamine individuaalse õppekava järgi õppivate lastega 4.-6.klass. Õpilasi klassis kuni 10.
Soovitav huvi eripedagoogika vastu või eripedagoogilise haridusega õpetaja.

Nõudmised kandidaadile

Õpetajal peab olema klassiõpetaja kvalifikatsioon.
Õpetaja peaks soovima ennast koolitada , teha meeskonnatööd ja peaks olema hea pingetaluvusega.

Omalt poolt pakume koolitusvõimalusi. Huvitatuse korral eripedagoogilist koolitust.
Oleme uuenev ja arenev kool, kes teeb mõndagi teisiti kui harjutud tegema.

Lisainfo

Noortele õpetajatele soodustused ja kohalik omavalitsus aitab elamispinna probleemide lahendamisel.

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. august 2005
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2005
Brutopalk:
Alates 6340 kuni 7107 EEK kuus

LG asub Läänemaa kaunimas kohas - Matsalu Rahvuspargis vahetus läheduses. Koolis on 1.klassist alates loodushariduse suund , mis jätkub gümnaasiumis ökoloogia õppimisega ja teine võimalus on gümnaasiumis õppida ettevõtlust. Kool on uuenemise etapis ja vajab meeskonnatööga harjunud inimesi.