Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #423409

Klassiõpetaja keelekümblusklassile

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ainetundide läbiviimine tuginedes keelekümblusmetoodikale

Ootused kandidaadile

-kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus (võib olla omandamisel)
-oskus ja valmidus kasutada uuenduslikke õppevahendeid ja -meetodeid
-soov töötada meeskonnana
-eesti ja vene keele oskus

-renoveeritud koolimaja ja kaasaegse sisustuse ja varustusega klassid
-arengu- ja koolitusvõimalused
-nooruslikud, sõbralikud, abivalmis kolleegid
-erineva keele- ja kultuuritaustaga õpilased

Lisainfo

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Tööpakkumise number
#423409

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
31. mai 2016
Kuulutus sisestati:
16. mai 2016

asub 39 km kaugusel Tallinnast, Jägala jõe keskjooksul, Kõrvemaa metsade lähedal, suurepärase rongiühendusega Tallinna, Narva ja Tartu suunas.

Vaata rohkem