Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #378873

Klassiõpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saue Gümnaasium vajab uuest õppeaastast oma kollektiivi juurde klassiõpetajat alates . Pakume kaasaegset õpikeskkonda ja võimalust enesetäiendamiseks.

Ootused kandidaadile

Uuelt õpetajalt ootame erialast haridust ja soovitavalt eripedagoogilist ettevalmistust,
siirast huvi ja soovi õpetada lapsi innovaatilises koolis, meeldivas töö- ja õpikeskkonnas.

Võimalust arenguks spetsialistina, kaasatust kooli- ja ainealasesse arendustöösse ning motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Võimalus töötada klassijuhatajana ja tegeleda ringitööga.

Tööpakkumise number
#378873

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuni 2015
Kuulutus sisestati:
5. mai 2015

Saue Gümnaasium on 800 õpilasega Harjumaa kool. Kool on kaasaegse õpikeskkonna ja meeldiva töökeskkonnaga õppeasutus. Meie õpetajad on tuntud kõrge professionaalsuse ja sõbraliku suhtumise poolest. Koolielu on aktiivne ja sündmusterohke ning lisaks õpilaste headele õppetulemustele, väärtustame me igat õpilast ja õpetajat, mille tulemusena on meie juures meeldiv ning motiveeriv atmosfäär õppimiseks ja tööks.

Vaata rohkem