Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56289

Klassiõpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd klassiõpetajale, kelle kvalifikatsioon võimaldab õpetatada lapsi põhikooli II astmes s.o 4.-6. klassis. Soovitav on ajaloo, matemaatika ja eesti keele lisaeriala.

Ootused kandidaadile

Eeldame

  • algõpetuse õpetaja kvalifikatsioon koos lisaerialaga 4.- 6 klassis õpetamiseks.
  • pühendumist oma tööle
  • loomingulisust, valmisolekut väljakutseteks
  • tolerantset suhtlemisoskust
  • soovi kuuluda meeskonda

Lisaks kvalifikatsioonile vastavale palgale pakume mõnusaid kolleege, head keskkonda ja kaunist ümbrust ning mugavat ja tihedat väikebussiühendust 20 km kaugusel oleva pealinnaga.

Tööpakkumise number
#56289