Värsked tööpakkumised

Klassiõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 101777

Tööpakkumise number

101777

Töö kirjeldus

Uuest õppeaastast pakume tööd klassiõpetajale, kelle töö sisuks on põhiainete õpetamine ja klassijuhatamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame

  • algõpetuse õpetaja kvalifikatsiooni
  • pühendumist oma tööle
  • loomingulisust, valmisolekut väljakutseteks
  • tolerantset suhtlemisoskust
  • soovi kuuluda meeskonda

Sul on võimaus olla juures uue koolimaja ülesehitamisel. Lisaks motiveerivale palgale pakume mõnusaid kolleege, uuenevat töökeskkonda ja kaunist ümbrust ning mugavat ja tihedat väikebussiühendust 20 km kaugusel oleva pealinnaga. Tööle ja koju sõidu kompenseerime.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
30. märts 2007
Brutopalk:
Alates 9690 EEK kuus

Asume Saku vallas, 20 km kaugusel Tallinnast. Õppetöö toimub kahes koolimajas Kurtna külas ja Kajamaa külas. Kurtna koolimajas on kolm lasteaiarühma ja 6 klassi, kus õpib 80 last. Kajamaa koolimaja õpiraskustega liitklassides õpib 30 last, lapsi õpetab 6 lasteaiaõpetajat ja 18 kooliõpetajat. Lasteasutuse teeninduspiirkonnaks on ümberkaudsed Saku valla külad. Seoses pideva elanikkonna kasvuga, on Saku Vallavalitsus kavandanud Kurtna Lasteaed - Algkooli kasvamise põhikooliks, millega kaasneb uue kaasaegse koolimaja ehitamine. Plaanikohaselt avab uus põhikool uksed 1. septembril 2008. aastal.