Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #114361

Klassiõpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd alates 1.septembrist 2007 klassiõpetajale.

Ootused kandidaadile

klassiõpetaja kvalifikatsioon
arvutioskus
ausus
sisemine motivatsioon
koostöövõime
empaatiavõime

Ettevõte pakub

arengu- ja koolitusvõimalusi
enesetäiendamise võimalusi
head koostöömeeskonda
huvitavat ja vastutusrikast tööd
palka vastavalt kvalifikatsioonile ja tööpanusele
Rae Vallavalitsuse poolt kehtestatud lisatasu

Tööpakkumise number
#114361

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 9240 - 13140 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2007

Jüri Gümnaasium asub 12 km Tallinnast Tartu suunas. Väga hea bussi ja marsruuttakso ühendus Tallinnaga. Koolis õpib 720 õpilast ja töötab 65 pedagoogi.
Kool on täielikult rekonstrueeritud. Omame algkoolimaja, õppekorpust, raamatukogu, uut spordikompleksi, staadionit ja ujulat.
Kool on liitunud e-kooliga.

Vaata rohkem