Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338838

Klassiõpetaja 1,0 kohta

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Loo Keskkool otsib oma meeskonda 2014/15.õa-st täiskohaga 4. klassi klassiõpetajat.

Ootused kandidaadile

Klassiõpetaja kvalifikatsioon.
Soovitavalt inglise keele või vene keele lisaeriala(võib -olla ka mõni teine lisaeriala).
Valmisolek juhtida 4. klassis pikapäevarühma.
Vajalik koostööoskus ja lastesõbralikkus.
Kasuks tuleb hea suhtlemisoskus.

Ettevõte pakub

Toredat töökeskkonda ja kollektiivi.
Kaasaegseid IKT õppevahendeid.
Tugimeeskonna (psühholoog, sotsiaalpedagoog, logopeedi,õppealajuhataja) toetust ja abi.

Lisainfo

Alluvus: õppealajuhatajale
Koolil on väga hästi toimiv tugimeeskonna süsteem, mis toetab õpikeskkonda ja töökeskkonda.
Tugimeeskond on abiks suhtlemisel KODU-KOOL.

Tööpakkumise number
#338838

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2014
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2014

CVKeskus.ee klient

Loo Keskkoolis õpib hetkeseisuga 333 õpilast.
Asume Jõelähtme vallas.

Vaata rohkem