Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439950

Klaasplasti lamineerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tööülesanded on seotud klaasplastist toodete valmistamisega (mahutid, kaevud)
  • Osalemine tootmisprotsessis, valmistoodangu ladustamine ja väljastamine
  • Toodete kvaliteedikontrolli teostamine

Ootused kandidaadile

  • Töötahe, tehniline taip ning pingetaluvus
  • Kohusetundlikkus, õppimisvõime ning valmidus meeskonnatööks
  • Eesti ja vene keele oskus kõnes
Kasuks tulevad:
  • Teadmised klaasplastist
  • Tehniliste jooniste lugemise oskus
  • Tõstuki juhtimise kogemus

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet kohapeal
  • Pikaajalist töösuhet
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#439950

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
9. september 2016

OÜ Fertil põhitegevusalaks on veekäitlusseadmete projekteerimine, tootmine ja müük. Põhitoodangu hulka kuuluvad mahutid, pumplad, erinevad kaevud, sademe- ja reoveepuhastid jm. kanalisatsiooniseadmed. Fertil on oma valdkonna vanim ja kogenuim ettevõte Eestis.
Pakutava töökoha aadress on Tehase 5, Lagedi.

Vaata rohkem