Värsked tööpakkumised

Klaasplasti lamineerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 376993

Tööpakkumise number

376993

Töö kirjeldus

Klaasplasttoodete valmistamine ( veesõidukid ja nende remont, tööstustoodang, erinevad projekti ja tellimustööd jms.) Lisainfo: http://efekt.ee/projektitood/

Nõudmised kandidaadile

Seoses tootmismahu suurenemisega pakume tööd inimesele, kes omaks eelnevat erialast kogemust, kellel on huvi ennast arendada ja täiendada klaasplastist toodangu alal.

  • eelnevat töökogemust
  • kohusetundlikkust ja initsiatiivi
  • eesti keele oskust

Ettevõte pakub

  • väärilist töötasu
  • erialast täiendust

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. mai 2015
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2015

Efekt AS on asutatud 1988 a. Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Tegevusalaks on klaasplasttoodete tootmine, komposiitmaterjalide müük. Selle aja jooksul oleme end turu konkurentsis tõestanud koostöövalmi ja usaldusväärse partnerina. Edu saladuseks on professionaalne meeskond ja tööde kvaliteet. Üle poole käibest moodustab eksport.
Vaata lisaks: www.efekt.ee