Värsked tööpakkumised

Klaaslahenduste paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 585062

Tööpakkumise number

585062

Töö kirjeldus

Otsime enda kiiresti arenevasse meeskonda kogemustega klaaslahenduste paigaldajat, kelle peamine tööülesanne on erinevate paigaldatavate toodete ettevalmistamine ning paigaldamine kliendi juures.

Nõudmised kandidaadile

Eelistame varasema klaaskonstruktsioonide paigaldaja töökogemusega kandidaati, kellel on:

  • füüsilise vastupidavus;
  • oskus töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas;
  • kohusetundlikus, stressitaluvus;
  • valmisolek töölähetusteks;
  • B-kategooria juhiload
  • kasuks tuleb CAD-jooniste lugemise oskus

Ettevõte pakub

  • stabiilset töösuhet;
  • sõbralikku meeskonda;
  • heade töötulemsute korral rakendame põhipalka + tulemustasu;
  • kaasaegseid töö- ja ohutusvahendeid;

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
13. märts 2019
Brutopalk:
Alates 1300 kuni 1800 EUR kuus

Koduklaas OÜ on alates 2016. aastast tegutsev ettevõte. Pakume erinevaid klaaslahendusi nii eraklientidele kui äriklientidele.
Meie tootevalikus on klaasuksed, klaasseinad, köögi tagaseinad, köögi klaaslahendused, dušinurgad, vannitoa klaaslahendused, sauna klaaslahendused, rõduklaasid, rõdupiirded, terrassi klaaslahendused, trepipiirded, peeglid. Lisaks oleme valmis teostama klaasist erilahedusi, kõike vastavalt kliendi soovile ning vajadusele.
Koduklaasi professionaalne meeskond on tegelenud klaasist erilahendustega juba 7 aastat.