https://www.cvkeskus.ee/58275

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58275

Klaasitöötleja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on klaaside töötlemine (lõikamine, lihvimine, lamineerimine, printimine).

Väljaõpe kohapeal.


Ootused kandidaadile

- ausus
- korrektsus
- soov meeskonnas tööd teha


Ettevõte pakub

- sõbralikku kollektiivi
- motiveerivat töötasu (põhipalk + tulemustasu)
- tööriietust


Tööpakkumise number
#58275
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Klaasitöötleja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!