Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23908

Klaasilõikaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klaasi töötlemine

Ootused kandidaadile

  • iseseisva töö kogemus seadmete ja mehhanismidega

  • korrektsus, ausus, kohusetunne

  • soov õppida ja areneda koos ettevõttega

  • head eeldused meeskonna- ja iseseisvaks tööks

  • hea tervis ja pingetaluvus

  • C1 kategooria juhiload

  • eelnev töökogemus

  • arenemisvõimelisus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda

  • tööalast väljaõpet ning koolitust

  • arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes

  • palka vastavalt tööle.

Lisainfo

Töö vahetustega: I vahetus 06.30 - 15.15
II vahetus 15.00 - 23.15

Tööpakkumise number
#23908