Värsked tööpakkumised

Klaaside toonija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234585

Tööpakkumise number

234585

Töö kirjeldus

Nooruslik ja rõõmsameelne meeskond vajab tublit KLAASIDE TOONIJAT töökohaga Tallinnas, kelle ülesandeks on sõidukite ja hoonete klaaside katmine toonkilega ning selle tarvis kõikide abitööde tegemine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame varasemat töökogemust sõidukite klaaside toonijana, head renomeed ja võimalusel soovituskirja.
Eesti keele oskus tasemel C2, vene keele oskus vähemalt tasemel A2 ja meeskondlik töösse suhtumine on nõutav.
B-kategooria autojuhiload on soovituslikud.

Omaltpoolt pakume nooruslikku ja sõbralikku töökeskkonda, stabiilset sissetulekut, ettevõtte soodustusi ja erialast täiendõpet ning karjääri võimalust ettevõtte siseselt.

Lisainfo

Klaaside toonija on iseseisev töötaja, kel on aruandluskohustus ettevõtte juhatuse ees. Tööde teostamine ei piirdu vaid ettevõtte asukoha aadressiga. Klaaside toonija teeb ka väljasõite suurklientide juurde.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. august 2011
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2011
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Windrox OÜ on kiiresti arenev autoklaaside müügi- ja parandamisega ning klaaside toonimisega tegelev rahvusvaheline ettevõte, mis on tegutsenud aastast 1998.