Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302023

Klaasavatäidete paigaldusjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö organiseerimine ehitusobjektil:

  • paigaldustöö vahetu korraldamine objektil
  • tellijaga vahetu suhtlemine objektil
  • ehitusmaterjali tellimise, vastuvõtmise ja ladustamise organiseerimine
  • renditehnika tellimine
  • objekti varustamine vajalike abimaterjalidega

Ootused kandidaadile

  • tehniline haridus
  • avatäidete paigaldamise kogemus
  • erialane praktiline juhtimiskogemus
  • B-kategooria juhiload
  • väga hea eesti keele oskus
  • hea inglise keele oskus
  • Word, Excel, Outlook, soovitavalt ACad tundmine
  • hea pingetaluvus ja otsustusvõime
  • enesekehtestamisoskus ja koostöövalmidus

Ettevõte pakub

  • eneseteostamise võimalust arenevas ettevõttes
  • head meeskonda

Lisainfo

Töö toimub välisobjektidel, põhiliselt Rootsis

Tööpakkumise number
#302023

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. mai 2013
Kuulutus sisestati:
19. märts 2013

Metus-Est on 1992. aastast tegutsev ettevõte, valmistame ja paigaldame teras- ja alumiiniumprofiilidest klaasavatäiteid (aknad, klaasuksed, klaasfassaadid, klaasvaheseinad, talveaiad). Ettevõttes on üle 120 töötaja.

Vaata rohkem