Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64582

Kivitahujad (stonemason R/811)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suur ehitusfirma Glasgows (Shotimaal) vajab 4 kivitahujat.

Töötatakse eri objektidega nii uutel ehitustel kui ka restaureerimistöödel. Nt tehakse kivipõrandajaid, ehitatakse marmorist kaminaid, kivide lõikamine jms kivitööd.

Töö algab aprilli lõpus-mai algul.

Vajalik on hea inglise keel ja eelnev kivitahuja kogemus.

Ootused kandidaadile

  • eelnev kogemus ehituses kivitöödega
  • hea inglise keele oskus
  • Eesti kodakondsus

Ettevõte pakub

  • Majutus leitakse tööandja poolt
  • Palk vastavalt kogemusele ja oskustele

Lisainfo

Palun saatke oma CV inglise keeles.

Mingit tasu Abel Staff ei võta, ostate ise vaid lennupileti (Easyjetiga Tallinn-London-Glasgow umbes 2400 EEK)

Tööpakkumise number
#64582