Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642245

Kivist töötasapindade paigaldaja Soome

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu kiire kasvuga otsime kivist töötasapindade paigaldajaid Soome.
Töö esmaspäevast reedeni.

Ootused kandidaadile

*Soome keele oskus
* Kohusetundlikkus ja töötahe
* Kiirus ja täpsus
* Tehniline taiplikkus
* Võime töötada iseseisvalt
*Hea füüsiline vorm
* Pingetaluvus
* B-kategooria juhiload
Kasuks tuleb eelnev töökogemus köögimööbli paigaldajana

Ettevõte pakub

* Stabiilset töökohta kiiresti kasvavas edukas ettevõttes.
* Väljaõpe kohapeal
*Tööaeg esmaspäevast reedeni. 3-5 päeva Soomes

Tööpakkumise number
#642245

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. märts 2020
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2020

Nerostein on 2015. aastal alustanud eelkõige graniidist, marmorist, kvartsist ja akrüülist töötasapindu tootev ettevõte. Ettevõtte juhid, müügiinimesed, tootmispersonal ja paigaldajad on pikaajalise töökogemusega omaala spetsialistid. Viie aastaga oleme kasvanud Põhja-Euroopa suurimaks oma valdkonna ettevõtteks. 2016 aasta majandustulemuste eest sai Nerostein Äripäeva Ehitumaterjalitootjate TOPis II koha.

Vaata rohkem