Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #704877
Veebipõhine värbamine

Kivist töötasapindade mõõdistajale Eestis

CVKeskus.ee klient
Eesti

Töö kirjeldus

Sinu töö saab olema vaheldusrikas. Mõõdistaja töö on (graniit, marmor, komposiit, keraamika) töötasapindade ja taustade mõõdistamine kliendi juures ning CAD joonise koostamine. Annad kliendile informatsiooni toote omaduste ning võimaluste kohta.Tööd teostame üle Eesti. Mõõdistajalt ootame viisakust, täpsust ja hoolikust. Ning kvaliteedistandartide järgimist. Tööle asumine juuli 2021

Ootused kandidaadile

  • Eesti keel - kõnes ja kirjas hea (kasuks inglise- ja vene keele oskus kõnes)

  • B-kategooria juhiload ja sõidukogemus vähemalt 2 aastat

  • Kesktasemel arvuti kasutamise kogemus

  • Joonestamise ning CAD joonestusprogrammidega töötamise kogemus

  • Võimet iseseisvalt mõelda/töötada ja oled hea tehnilise mõtlemisega

  • Soovi tagada kliendile professionaalne ning kvaliteetne teenus

  • Oled positiivne, naudid suhtlemist

  • Vajadusel valmisolek pikemateks tööpäevadeks ja Eesti sisesteks lähetusteks.

  • Varasemat töökogemust sarnasel ametikohal

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja vaheldusrikast tööd

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Huvitavaid väljakutseid

  • Head ja toetavat töökeskkonda

  • Kõik tööks vajalikke vahendeid

  • Ametiautot töö tegemiseks

Tööpakkumise number
#704877