Värsked tööpakkumised

Kiviraidurid (stonemason R/811)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 64949

Tööpakkumise number

64949

Töö kirjeldus

Suur ehitusfirma Glasgows (Shotimaal) vajab 4 kiviraidurit-kivitahujat.

Töötatakse eri objektidega nii uutel ehitustel kui ka restaureerimistöödel. Nt tehakse kivipõrandajaid, ehitatakse marmorist kaminaid, kivide lõikamine jms kivitööd.

Töö algab aprilli lõpus-mai algul.

Vajalik on hea inglise keel ja eelnev kivitahuja kogemus.

Nõudmised kandidaadile

• eelnev kogemus ehituses kivitöödega
• hea inglise keele oskus
• Eesti kodakondsus

Ettevõte pakub

• Majutus leitakse tööandja poolt
• Palk vastavalt kogemusele ja oskustele

Lisainfo

Palun saatke oma CV inglise keeles.

Mingit tasu Abel Staff ei võta, ostate ise vaid lennupileti (Easyjetiga Tallinn-London-Glasgow umbes 2400 EEK)

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2006

Abel Staff Ltd is a UK employment company, specialising within all sectors of the UK Recruitment Industry. The founders
have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers. Abel Staff source candidates from the new EU Accession States comprising; Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Hungary & Slovenia on behalf of their many UK clients.