Värsked tööpakkumised

"kirvesmies"

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212969

Tööpakkumise number

212969

Töö kirjeldus

Otsime Soome, Turu, Rauma ja Helsingi (Helsingis nõutav oma majutus!) piirkonda professionaalseid EHITUSMEISTREID ("KIRVESMIEHI"). Töö seisneb erinevatel objektidel professionaalse "kirvesmiehe" oskustele vastavate tööde teostamises.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav ehitaja profesionaalsus, pikk töökogemus (min. 10 aastat!), soome keele oskus, soome töökogemus (ka ametlikud ettevõtted, näit. YIT, NCC jne...), iseseisva töötamise tahe ja kogemus, hea jooniste lugemise oskus, omade tööriistade olemasolu. Auto olemasolu on kohustuslik!

NB! Nõutud hea soome keele oskus! Ilma keeleoskuseta paluks mitte kandideerida!

Pakume ametlikku lepingut, vaheldusrikast tööd, palka al. 172 eek/h, ettevõtte poolset majutust, (välja arvatud Helsingi piirkond).

Lisainfo

NB! Kandideerimisel soome keelse CV saatmine KOHUSTUSLIK!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. november 2010
Kuulutus sisestati:
22. november 2010

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131.
Omame Soome Vabariigi Y-tunnust (maksukohustlase register, nr. 2143892-5)