Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126352

Kirjakandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Eesti Post klientide teenindamine:
* erinevate postisaadetiste kättetoimetamine adressaadile
* teenuste müük

Ootused kandidaadile

* sõbralikkust ja teenindusvalmidust
* ausust ja kohusetundlikkust
* eesti ja vene keele oskust suhtlustasandil

Ettevõte pakub

* sõbralikku kollektiivi
* kindlat sissetulekut (põhipalk+lisatasu)
* tööd kodu lähedal
* sotsiaalseid tagatisi
* sportimisvõimalusi
* uusi põnevaid väljakutseid

Tööpakkumise number
#126352
Kirjakandja