Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217131

Kirjakandja Saue piirkonnas

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Posti sorteerimine oma piirkonna järgi ning postisaadetiste kättetoimetamine kliendile oma piirkonnas.

Nõudmised kandidaadile

  • hea füüsiline vorm
  • kiirus ja täpsus
  • kohusetundlikkus
  • eesti keele valdamine

Ettevõte pakub

  • sõbralikku kollektiivi
  • tööd kodu lähedal
  • kindlat sissetulekut
  • sotsiaalseid garantiisid
  • väga häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Otsime kahte kirjakandjat, tähtajalise ja tähtajatu töölepinguga.
Tähtajatu töölepinguga kirjakandja tööaeg on esmaspäevast reedeni osalise koormusega, 28 tundi nädalas.
Tähtajalise töölepinguga kirjakandja tööaeg on esmaspäevast reedeni, täistööajaga, 40 tundi nädalas. Antud töötaja asendab teisi kirjakandjaid nende äraoleku ajal.

Tööpakkumise number
#217131

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2011

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.

Vaata rohkem